Jeep Dodge GMC RAM v.b. Tam Otomatik Şanzıman Yağ Soğutucu

Hayden Automotive TRANSMISSION ULTRA COOLER

42RE 44RE 46RE 48RE SINIFINDAKİ TÜM ŞANZIMANLARLA UYUMLUDUR.

OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞININ AŞIRI ISINMASINA ENGEL OLUP ŞANZIMAN İÇERİDSİNDE BULUNAN SOLENOİDLERİN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASINI VE AŞIRI ISINAN YAĞIN ANLIK VİSKOZİTESİNİN ÖZELLİĞİNİ YİTİRMESİNDEN ŞANZIMANDAKİ OLAĞAN DIŞI PROBLEMLERİ ORTADAN KALDIRMAYA YARAR.

BU PROBLEMLER AŞIRI ISININ ŞANZIMAN YAĞINDAN KAYNAKLI ARACIN VİTES GEÇİŞLERİNDE VURUNTULAR, ARACIN VİTESE GEÇEMEMESİ GİBİ BİR TAKIM DURUMLARDIR. BU PROBLEMLERİN ORTADAN KALDIRDIĞI GİBİ EKSTRADAN ŞANZIMAN İÇERİSİNDEKİ TÜM PARÇALARIN YAĞIN AŞIRI ISINMASINDAN KAYNAKLI VİSKOZİTESİNİN BOZULMAMASINDAN KAYNAKLI ŞANZIMAN İÇİ MEKANİK PARÇALARIN KORUNMASI VE ŞANZIMANINIZIN DAHA UZUN SÜRE REVİZYONA GİRMEMESİNE YARAR.

ÜRÜN 1 YIL YA DA 12.000MİL GARANTİLİDİR.

ÜRETİM YERİ: Amerika

 

Hayden ULTRA COOL ŞANZIMAN SOĞUTUCU

  • ULTRASONİK LEHİMLİ  BAĞLANTI NOKTALARI
  • 100% BASINÇ TESTİ 150PSI BASINÇ İLE TEST EDİLMİŞTİR.
  • YÜKSEK VERİMLİ TURBİLATÖRLER
  • 11,5CM HIZLI VE KOLAY KUTULUM İÇİN BAĞLANTI ELEMANLARI

 

İÇERİK

1 - ŞANZIMAN YAĞ SOĞUTUCU

2 - RESİMDEKİ GÖRÜNEN BAĞLANTI ELEMANLARI VE KURULUM KİTAPÇIĞI

MADE IN USA

 

- HAYDEN AUTOMOTIVE -

 

45 yıldan fazla bir süredir Hayden, otomotiv, kamyon ve performans soğutma ürünlerinde lider olmuştur. California, Corona'da bulunan Hayden Automotive mühendisleri, aracınızı, kamyonunuzu veya performans aracınızı serin tutmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi üretir. Termik fan ve elektrikli fanlarından performans yağ ve şanzıman soğutucularına kadar, aracınızı hasar görmekten ve performansını düşüren ısıdan korumak için ihtiyaç duyduğunuz şeye sahiptirler. Hayden Automotive'in kalite taahhüdü TS16949 ve ISO2001 sertifikalarını içerir. Teknolojiye sürekli yatırım yapma, en yüksek kalitede, dayanıklılıkta ve kapsama alanında ürünler geliştirmelerini sağlar. Sadece üstün ürünlerin ulaşmasını sağlamak için, Hayden Automotive aynı zamanda gelişmiş test ve onaylama sistemleri geliştirmek için zaman ve çaba harcar. Kalite kontrolleri O.E eşleşmesini içerir. Performans için araç gereksinimlerine bağlı kalarak her bir ürünün en yüksek sınırlarda zorlanarak çeşitli testlerden geçerek satışa sunmaktadır.

- ÜRÜN İADE / DEĞİŞİM ŞARTLARI -

ŞAHIS TARAFINDAN FATURASI TARAFIMIZA GELMEYEN / FİRMA TARAFINDAN İADE FATURASI KESİLMEYEN ÜRÜNLERİN İADESİ/DEĞİŞİMİ KABUL EDİLEMEMEKTEDİR.

**KARGONUZU TESLİM ALIRKEN MUHAKKAK ÜRÜNÜNÜZÜ KONTROL EDİN.

Ürün hasarlı ise kargo temsilcisine muhakkak tutanak tuturun sevk esnasında hasara uğramış ancak tutanak tutturulmamış ürünler iade alınamamaktadır.

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilip tarafımıza ürünle beraber kargolanması gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Şahıs adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka tarafınıza kesilen fatura ile beraber tarafımıza kargolanması gerekmektedir.

ÜRÜNLER HAKKINDA; ARACINIZ İLE UYUM KONUSUNDA EMİN OLMADIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN BİZE SORU SORABİLİRSİNİZ EN HIZLI ŞEKİLDE CEVAP VERECEĞİZ ANCAK ACİLİYET DURUMU SÖZ KONUSU İSE LÜTFEN TEKNİKER/MEKANİKERİNİZE DANIŞARAK SATIN ALINIZ.

ÖNEMLİ BİLGİ:

FİRMAMIZ; AFTERMARKET MARKALARIN KALİTELERİNİ ÖZENLİ OLARAK KONTROL EDEREK SATIŞA SUNMAKTADIR.

PİYASADA BİR ÇOK MARKANIN OEM KUTULARI İLE SAHTE(REPLİKA) YEDEK PARÇA ÜRÜNLER SATILMAKTADIR. BU ÜRÜNLERİN FİYATLARINA LÜTFEN ALDANMAYIN. BU KONU İLE İLGİLİ YETKİLİ SERVİSİNİZ İLE GÖRÜŞMEDEN ARACINIZA ZARAR VERECEK PARÇALARDAN LÜTFEN UZAK DURUN.

- OEM(ORİJİNAL ÜRÜN ÜRETİCİSİ) VE OES(ORİJİNAL ÜRÜN TEDARİKÇİSİ) KALİTELERİNE GÜVENİN -

- FATURASIZ / GİRİŞİ-ÇIKIŞI OLMAYAN ÜRÜNLERDEN UZAK DURUN -

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Jeep Dodge GMC RAM Ultra Şanzıman Yağ Soğutucu Hayden Automotive

  • Stok Durumu:
  • 665,05TL
  • 504,00TL

  • KDV Hariç: 427,12TL